УКРАИНСКИЙ АВИАЦИОННЫЙ СЕРВИС

 • Чартерные рейсы

  Чартерные рейсы

 • Авиатопливо

  Авиатопливо

 • Хендлинг

  Хендлинг

 • Авиа экскурсии

  Авиа экскурсии


Переваги

Головними перевагами нашої роботи є: 
 • Професіоналізм, що склався роками та міцні партнерські стосунки з Українськими і зарубіжними організаціями і авіакомпаніями. Звернувшись до нас, клієнтові не доведеться чекати регулярного рейсу ,якщо необхідно здійснити переліт з віддаленого регіону. Ми надамо літак, що знаходиться максимально близько до аеропорту вильоту. 
 • Оперативність. Сучасний ритм життя не залишає можливості витрачати час на очікування. Можливість оперативної організації рейсу впродовж 2-3 годин декларує багато хто, але наша перевага в тому, що ми зробимо це не лише в Києві. 
 • Ми цінуємо час наших клієнтів клієнтів і маємо можливість надання резервного літака, у разі технічної несправності літака, що був призначений для вильоту. Ми зможемо це зробити максимально коректно і з мінімальними втратами часу. 
 • Можливість оплати авіарейсу за допомогою мобільного GPRS - терміналу, цілодобово, у будь-якому зручному для клієнта місці з використанням міжнародних платіжних систем VISA International і MasterCard International. Наявність у нас такої послуги дозволяє клієнтові внести оплату за замовлений рейс ,не витрачаючи час на банківські формальності, пов'язані з надходженням платежу, різниці в часі і графіком роботи банку. Клієнтові досить мати необхідну суму на банківську рахунку і карту VISA або MasterCard. Фахівець нашої компанії зможе оформити угоду з максимальним комфортом для клієнта. 

Переваги Переваги Переваги

Послуга "Автономна заправка"

Сучасна авіація дозволяє виконувати польоти не лише з аеропортів, що мають розвинену інфраструктуру, але і використовуючи віддалені злітно-посадочні смуги, майданчики і вертодроми, що не мають достатньої матеріально-технічної бази для забезпечення якісного постачання і заправки відповідно до ПММ вимог нормативної бази.

Для вирішення питань, що стосуються забезпечення заправки авіаційної техніки, у тому числі, у віддалених районах, що мають погане покриття під'їзних шляхів, наша компанія використовує сучасні мобільні паливозаправні комплекси.

Власна сертифікована паливозаправна служба ТОВ «ФОРЗ» забезпечує повну автономність усіх процесів, пов'язаних з доставкою, контролем якості і безпосередньою заправкою авіаційним паливом повітряного транспорту.

← Назад
© 2015-2020 ООО «ФОРЗ». Все права защищены.