УКРАИНСКИЙ АВИАЦИОННЫЙ СЕРВИС

 • Чартерные рейсы

  Чартерные рейсы

 • Авиатопливо

  Авиатопливо

 • Хендлинг

  Хендлинг

 • Авиа экскурсии

  Авиа экскурсии


Про компанію "ФОРЗ"

У сучасному світі успіх ділової людини багато в чому залежить від того, наскільки оптимально і чітко вона планує свої справи, визначає своїх ділових партнерів і володіє часом. Якщо ділові партнери знаходяться в декількох сотнях, а то і в тисячах кілометрів, а питання є невідкладними, в такому випадку Вашим єдиним і оптимальним рішенням стане чартерний авіарейс.

Про компанію ФОРЗПро компанію ФОРЗПро компанію ФОРЗ

Колектив компанії "ФОРЗ" має багаторічний досвід роботи на ринку авіаційних послуг. Свою діяльність компанія здійснює в наступних напрямах: 

 •  Організація чартерних і VIP - рейсів.
  У будь-який час доби ми готові організувати повітряний транспорт будь-якого класу і рівня оснащеності, відповідно до побажань клієнта і мети польоту. Також, за узгодженням з Вами, буде організована бортове харчування та інші необхідні послуги. Економлячи Ваш час, ми оформимо угоду з максимальним комфортом у будь де і у будь-який час . Наявність у нас такої послуги дозволяє здійснити оплату рейсу не витрачаючи час на банківські формальності, пов'язані з проходженням платежу, різниці у часі та графіком роботи банку. Вам досить мати необхідну суму на вашому банківському рахунку і картку VISA або MasterCard. 
 • Заправка авіапальним
  Сучасна авіація дозволяє виконувати польоти не лише з аеропортів, що мають розвинену інфраструктуру, але і використовуючи віддалені злітно-посадочні смуги, майданчики і вертодроми, що не мають достатньої матеріально-технічної бази для забезпечення якісного постачання і заправки авіапальним, відповідно до вимог нормативної бази. Для вирішення питань, що стосуються забезпечення заправки авіаційної техніки, у тому числі, у віддалених районах, що мають погане покриття під'їзних шляхів, наша компанія використовує сучасні мобільні паливозаправні комплекси. Власна сертифікована паливозаправна служба ТОВ «ФОРЗ» забезпечує повну автономність усіх процесів, пов'язаних з доставкою, контролем якості і безпосередньою заправкою авіаційним паливом повітряної техніки.  
 •  Хендлінг
  ФОРЗ є ground handling - агентом підприємств комплексу аеропорту і має можливість надавати послуги з наземного обслуговування авіарейсів від свого імені.
  ФОРЗ надає послуги з обслуговування авіарейсів, згідно тарифних ставок Стандартної Угоди IATA з Наземного Обслуговування.

Ми не маємо на меті запевняти Вас в нашій необхідності, оскільки все пізнається в порівнянні, ми лише даємо Вам можливість переконатися в цьому самостійно!

← Назад
© 2015-2020 ООО «ФОРЗ». Все права защищены.