УКРАИНСКИЙ АВИАЦИОННЫЙ СЕРВИС

 • Чартерные рейсы

  Чартерные рейсы

 • Авиатопливо

  Авиатопливо

 • Хендлинг

  Хендлинг

 • Авиа экскурсии

  Авиа экскурсии


Cтоимость топлива - 07/11/2017

Наименование нефтепродукта
Цена за 1т
20500
Цена за 1л
16,236

Заправка авіапальним

Заправка повітряного транспорту якісним авіаційним пальним завжди була відповідальною і невід'ємною частиною з підготовки рейсу.

Наша компанія виконує вимоги згідно державних стандартів і нормативних документів з проведення контролю якості авіапалива, починаючи з постачання і збереження на складі і закінчуючи заправкою в паливні баки.

 • Заправка пальним "в крило" ФОРЗ зможе забезпечити заправку повітряного транспорту авіаційним паливом марок ТС-1, РТ і Jet А-1, згідно попередній заявці, заповнити яку можна на нашому сайті. Також, зробити замовлення ,стосовно заправки паливом авіарейсу можна подзвонивши нашим фахівцям на номер телефону: +38-096-494-70-96. Нижче, Ви можете ознайомитися з індикативною вартістю авіаційного палива в аеропортах для авіакомпаній-нерезидентів, що здійснюють чартерні міжнародні рейси. Для отримання детальнішої інформації, Ви можете зв'язатися з нашими експертами. 
 • Послуга "Автономна заправка" Сучасна авіація дозволяє виконувати польоти не лише з аеропортів, що мають розвинену інфраструктуру, але і використовуючи віддалені злітно-посадочні смуги, майданчики і вертодроми, що не мають достатньої матеріально-технічної бази для забезпечення якісного постачання і заправки відповідно до ПММ вимог нормативної бази. Для вирішення питань, що стосуються забезпечення заправки авіаційної техніки, у тому числі, у віддалених районах, що мають погане покриття під'їзних шляхів, наша компанія використовує сучасні мобільні паливозаправні комплекси на базі шасі підвищеної прохідності MAN. Власна сертифікована паливозаправна служба ТОВ «ФОРЗ» забезпечує повну автономність усіх процесів, пов'язаних з доставкою, контролем якості і безпосередньою заправкою авіаційним паливом повітряного транспорту. Наші фахівці виконають весь цикл робіт оперативно і якісно. Замовити "автономну заправку" Ви зможете за допомогою нашого сайту, відправивши нам попередню заявку, вказавши координати місця заправки, тип ПТ, кількість необхідного палива, дату і час здійснення заправки. Також, Ви можете зробити замовлення, подзвонивши нам за цілодобовим номером телефону +38-096-494-70-96. У разі потреби, наші фахівці можуть запитати Вас додаткову інформацію, пов'язану із замовленням.

Номенклатура авіаційних ПММ та технічних рідин

Номенклатура авіаційних паливно-мастильних матеріалів та технічних рідин Авіапаливно-заправної служби ТОВ «ФОРЗ»

Наименування продукту  Керівний документ 
Паливо для реактивних двигунів ТС-1  ГОСТ 320.00149943.011-99; ГОСТ 10227-86  
Паливо для реактивних двигунів РТ  ДСТУ 320.00149943.007-97; ГОСТ 10227-86  
Паливо авіаційне для газотурбіних двигунів JET А-1  ДСТУ 4796-2007 
Противо-водо-кристалічна присадка «И-М»  ОСТ 54-3-175-73-99; ТУ 6-10-1458-79  
Авіабензин Avgas 91 UL  WT-06/OBR PR/PD/66 

Расчет стоимости топлива

Аэропорт:
Код ИАТА/ ИКАО:
IEV/UKKK
Цена (Метрическая тонна):
866.25 (USD)

Онлайн заявка на заправку топливом воздушных судов

Ваш запрос отправлен!
В ближайшее время с Вами свяжется наш сотрудник.
Дата заправки:
Время заправки:
Формат времени:
Аэропорт заправки:
Наименование Вашей компании:
Эксплуатант воздушного судна:
Принадлежность воздушного судна:
Регистрационный номер воздушного судна:
Тип воздушного судна:
Расписание рейса:
Количество топлива:
Единицы измерения:
ФИО:
Телефон:
Факс:
E-Mail:
Доп. информация:
© 2015-2020 ООО «ФОРЗ». Все права защищены.