УКРАИНСКИЙ АВИАЦИОННЫЙ СЕРВИС

 • Чартерные рейсы

  Чартерные рейсы

 • Авиатопливо

  Авиатопливо

 • Хендлинг

  Хендлинг

 • Авиа экскурсии

  Авиа экскурсии


VIP - сервіс

Для нас поняття "Чартерний рейс" - це завжди відповідний рівень сервісу. Наша робота - зробити так, щоб Ваша ділова зустріч відбулася за планом, а поїздка на відпочинок залишила тільки позитивні емоції, без краплі втоми і напруги.

Усе це - наш V.I.P. - сервіс! 

VIP - сервісVIP - сервісVIP - сервіс

До ваших послуг: 

 • трансфер
  Звичайно ж у кожної ділової людини питання особистого транспорту вирішене і пропонувати подібну послугу недоцільно. Проте, бувають такі ситуації, коли необхідно зустріти делегацію або перевезти вантаж, а часу для організації цього з певних причин просто немає. В цьому випадку Вам просто потрібно повідомити нам кількість пасажирів або об'єм і характер вантажу. Транспортне питання буде вирішено, а увага зустрічаючої сторони буде гідно оцінена ! 
 • хендлінг-менеджер
  Ще до того, як Ви під'їдете до аеропорту, Ви зможете отримати оперативну інформацію щодо готовності літака до вильоту, скоректувати замовлення борт- харчування і зробити зміни у кількості пасажирів, що вилітають, і автомобілів, що прибувають до аеропорту. Ми оперативно відреагуємо на будь-які зміни в аеропортах під час всього маршруту прямування. 
 • конфіденційність
  Тільки у виняткових випадках, таких як організація посадки на спеціальному відомчому аеродромі, перевезення небезпечних вантажів, санітарний рейс або забезпечення міжнародного рейсу, ми запросимо у Вас інформацію про мету польоту і про пасажирів на борту. В усіх інших випадках потрібна буде мінімальна кількість інформації про політ . Конфіденційність - це питання не лише етики, але і безпеки. 
 • організація бортового харчування
  Враховуючи статус пасажирів, ми приділяємо особливу увагу якості страв і напоїв,що пропонуються на борту. Для вирішення завдань, пов'язаних з цим ми співпрацюємо тільки з кращими ресторанами, в яких процес приготування страв і рівень обслуговування відповідає найвищим світовим стандартам. Ознайомитися з меню і картами вин Вам допоможуть наші фахівці.
 • можливість оплати послуг за допомогою мобільного GPRS POS- терміналу,
  Наявність у нас такої послуги дозволяє клієнтові сплатити замовлений рейс не витрачаючи час на банківські формальності, пов'язані з надходженням платежу, різниці у часі і графіком роботи банку. Клієнтові досить мати необхідну суму на банківську рахунку і карту VISA або MasterCard. Фахівець нашої компанії зможе оформити угоду з максимальним комфортом для клієнта.

РЕКОМЕНДУЕМ ДЛЯ ЧАРТЕРНЫХ РЕЙСОВ ( все самолеты... )

Cessna Citation III
Количество мест: 7
Крейсерская скорость: 847 (km/h)
Дальность полета: 4348 (km)
Challenger 800
Количество мест: 14
Крейсерская скорость: 820 (km/h)
Дальность полета: 5778 (km)
Challenger 850
Количество мест: 12
Крейсерская скорость: 820 (km/h)
Дальность полета: 5430 (km)
© 2015-2020 ООО «ФОРЗ». Все права защищены.